SUNA & İNAN KIRAÇ AKDENİZ MEDENİYETLERİ ARAŞTIRMA MERKEZİ

AKMED KÜTÜPHANESİ ÜYELİK BAŞVURU FORMU

Koç Üniversitesi Suna & İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Merkezi (AKMED) Kütüphanesi’ne üye olmak için bu formun doldurulması gerekmektedir.

Kütüphaneyi bir kez ya da kısa süreli kullanacak araştırmacılar için üyelik kaydına gerek yoktur.

Kütüphane koleksiyonu merkezin ilgi alanları dahilinde oluşturulmuştur. Sınırlı bir çalışma alanına sahip olması nedeniyle sadece aşağıda listelenen sosyal ve beşeri bilimler alanlarında çalışan araştırmacıların üyelik taleplerini karşılayabilmektedir.

Kütüphane personeli, üyelik kriterlerini karşılamayan başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Tüm üyelere fotoğraflı bir kütüphane kimlik kartı verilir. Üyeler, bu kimlik kartını Merkez girişinde güvenliğe teslim ederek ziyaretçi kartı almalı ayrılırken ziyaretçi kartını güvenliğe vererek Üye kartını geri almalıdır.

Bu formda toplanan bilgiler, kütüphaneye üye olmaktan başka herhangi bir amaçla kullanılmayacaktır, başka kurumlarla paylaşılmayacaktır ve üyelik sona erdiğinde veya başvuru reddedildiğinde silinecektir.

Üyeliğe başvurmak için AKMED Kütüphanesi Üyelik Başvuru Formu’nun online olarak doldurulması ve istenen belgelerin online sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

– Bir fotoğraf
– Bağlı olduğunuz kurumun kimlik kartı veya kimlik kartı
– Bağımsız araştırmacıysanız, koleksiyonumuzu kullanma ihtiyacını gösteren bir niyet mektubu

 

Doldurulan formların gerekli belgelerle birlikte yüklenmesi gerekmektedir. Belgeleri eksik olan başvurular kabul edilmez.